logo

C/S Pedimat®

C/S Pedimat® on 11mm sügavusega universaalseim matisüsteem, mis sobib keskmise kasutustihedusega hoonetele nagu bürood, kauplused, hotellid ja pangad, samuti hoonetesse, kus disaini ja eelarve suhe on sama olulised kui vaiba mustusetõkestamise omadused ning selle hooldamise lihtsus. C/S Pedimat® süsteemi võib paigaldada nii süvistatuna kui ka põranda pinnale, kas kaldpinnalise raamiga või teise matisüsteemi sisse. Tekstiil-, abrasiiv- ja vinüülkatteid on disaini eesmärkidel võimalik omavahel kombineerida. Samuti on võimalik valida kas avatud või suletud ühendusprofiilide vahel mis vastavalt valikule lasevad mustusel kukkuda mati alla või peatavad selle profiilide vahel olevates kanalites. Nii ühe kui ka teise võimaluse puhul on C/S Pedimat® kergesti kokku rullitav ning puhastatav ja hooldatav. Mati kandevõime on 225 kg/dm² kohta ning selle soovituslik kasutustsoon on 3.

Pinnakatte valikud:
 Patenteeritud tekstiilkate on väga põhjalike puhastavate ja kuivatavate oamdustega. Valikus on viis erinevat värvitooni: Expresso; Aqua; Indigo; Castle Grey ja Graphite
 Vinüülkate  eemaldab jalanõudelt sinna kogunenud suurema mustuse ning on seejuures väga kergesti puhastatav ja hooldatav. Valikus on neli erinevat värvtooni: Silver Grey; Gunmetal Grey; Black ja Forest Green.
 Abrasiivkatete puhul on kombineeritud tõhus jalatsite puhastamine koos üliefektiivsete libisemisevastaste omadustega ükskõik kui keerulistes ilmastikutingimustes. Valikus on kaks erinevat värvitooni: must ja hall
 Alumiiniumsoontega kate pakub olematute hoolduskulude juures suurepäraseid puhastusomadusi.

Süsteemiprofiilide valikus on seitse erinevat värvitooni: messing; must; anodeeritud; naturaalne; kuld; pronks ja punane (Burgundy).

Raami valikud:
 C/S Pedimat® süvistusraam on varustatud spetsiaalsete profiilidega mis tagavad ideaalse viimistluse mati servades.
 C/S Pedimat® valikus on lisaks tavalisele paigaldusraamile ka alumiiniumist või vinüülist kaldpinnalised raamid, mis lubavad matti paigalda ka põranda pinnale ilma vajadusete süvise järele.
 Samuti on C/S Pedimat® raamide valikus lõpetusraamid üleminekuks teistele matisüsteemidele.CS-Estonia