logo

C/S Pediguard® on kindlasti kõige vastupidavam sissepääsumatisüsteem kogu Euroopas. Pediguard® pakub kõrgeimat püsivuse ja vasupidavuse taset isegi väga suure kasutustiheduse ja raskete koormuste (üle 650 kg/dm²)  olles nii paindlikuks ja efektiivseks barjääriks mustuse ja niiskuse vastu. Pediguard® kujutab endast unikaalset konstruktsiooni kombineerides ülivastupidavaid tekstiile, vinüüle või elastomeere viimistletud põrandaga. Matti on võimalik paigaldada kas põranda pinnale või siis süvistatuna. Tänu oma üliheadele omadustele on Pediguard® eriti sobiv sellisesse kohtadesse nagu kaubanduskeskused, lennujaamad, raudteejaamad, supermarketid, hotellid jne.

Pinnakatte valikud:
 Vinüülprofiilid sobivad eriti hästi välistingimustesse tänu oma tugevale koostisele. Vinüülprofiilid eemaldavad hõõrdumise teel jalanõudelt sinna kogunenud suurema mustuse ning on seejuures väga kergesti puhastatavad ja hooldatavad.
 Tekstiilprofiilid sobivad eriti hästi kasutamiseks sissepääsude sisepoolel tekstiilkiudude omadusele tõttu koguda efektiivselt mustust ning absorbeerida niiskust.


Raami valikud:
 C/S Pediguard® valikus on lisaks tavalisele paigaldusraamile ka kaldpinnalised raamid, mis lubavad matti paigalda ka põranda pinnale ilma vajaduseta süvise järele.


CS-Estonia