logo


C/S Pediluxe®

See mitmekülgne alumiiniumprofiilist süsteem kombineerib krobelise konstruktsiooni luksusliku „tundega“ astumisel. Süsteemi erandlik kandevõime – kuni 500 kg/dm²  muudab selle eriti sobilikuks suure kasutustihedusega kohtadesse nagu kaubanduskeskused ja reisiterminalid.  Soovituslikud kasutustsoonid 1 ja 2. Sobib kasutamiseks süvistatuna või ka pinnale paigaldatuna ning on lihtsalt kokku rullitav matisüvendi puhastamiseks.

Pinnakatte valikud:
 Patenteeritud tekstiilkate on väga põhjalike puhastavate ja kuivatavate oamdustega. Valikus on viis erinevat värvitooni: Expresso; Aqua; Indigo; Castle Grey ja Graphite
 Vinüülkate  eemaldab jalanõudelt sinna kogunenud suurema mustuse ning on seejuures väga kergesti puhastatav ja hooldatav. Valikus on neli erinevat värvtooni: Silver Grey; Gunmetal Grey; Black ja Forest Green.
 Abrasiivkatete puhul on kombineeritud tõhus jalatsite puhastamine koos üliefektiivsete libisemisevastaste omadustega ükskõik kui keerulistes ilmastikutingimustes. Valikus on kaks erinevat värvitooni: must ja hall
 Alumiiniumsoontega kate pakub olematute hoolduskulude juures suurepäraseid puhastusomadusi.


Süsteemiprofiilide valikus on seitse erinevat värvitooni: messing; must; anodeeritud; naturaalne; kuld; pronks ja punane (Burgundy).  

Raami valikud:
 C/S Pediluxe® süvistusraam on varustatud spetsiaalsete profiilidega mis tagavad ideaalse viimistluse mati servades.
 C/S Pediluxe® valikus on lisaks tavalisele paigaldusraamile ka kaldpinnalised raamid, mis lubavad matti paigalda ka põranda pinnale ilma vajadusete süvise järele.
             


CS-Estonia