logo

 

C/S Airfoil LUX ®


Päikesekaitsesüsteemide turuliider C/S Airfoil ® on laiendanud oma tootevalikut pakkudes maailmas ainulaadset valgustatud päikesekaitseprofiilide süsteemi C/S Airfoil LUX ® . Sõltumata sellest kuhu see erakordne valgustussüsteem on paigaldatud lummab see oma ekslusiivsuse ja elegantsiga muutes valgustatud hoone silmapaistvaks vaatamisväärsuseks. Kombineerides valgustatud profiile tavaliste C/S Airfoil ® päikesekaitseprofiilidega, kasutades seejuures meie poolt pakutavat laia värvitoonide valikut on võimalik minimaalsete paigalduskulude juures saavutada suurepäraseid fassaadikujundusi koos üliefektiivsete päikesekaitseomadustega.

                               


LED Tridonic

Jadamisi ühendatud 3 LED-st koosnevad valgustusgrupid on kinnitatud alumiiniumist paigaldusprofiilile, mis asub päikesekaitseprofiili läbipaistvas ninaosas. Valgustite katteprofiilide värvivalikus on valge, punane, sinine, roheline ja kollane.

Võimsus: 9,6W 20 valgustusgrupi kohta (2,7jm) (30 valgustusgruppi = 4jm).Kõik profiilid tarnitakse elektroonikakomponentidega komplekteeritult. Objektil on need vaja lihtsalt kinnitada ning vooluallikaga ühendada. Voolualaldid või paigaldada kas profiilide sisse või ka hoonesse.Kinnitusviisid

Valgustatud päikesekaitseprofiilid paigaldatakse samade kinnituskronsteinide abil nagu ka tavapärased C/S Airfoil päikesekaitseprofiilid. See võimaldab valgustatud profiile ja tavapäraseid profiile omavahel vabalt kombineerida.

C/S Airfoil® Lux brošüür


CS-Estonia